//cdnus.globalso.com/wilsoncashmere/75e4fbb3.jpg
//cdnus.globalso.com/wilsoncashmere/bee60678.jpg
//cdnus.globalso.com/wilsoncashmere/393981eb.jpg

sende femrash

/made-in-china-pure-cashmere-sweater-for-ladies-ct20w022-product/
Aksesorë

Prodhuar në Kinë Triko prej kashmiri të pastër për zonja CT20W022

Prodhuar në Kinë Triko prej kashmiri të pastër për zonja CT20W022
Kuptimi i detajeve
/china-factory-made-100-cashmere-pullover-for-ladies-ct20w018-product/
Aksesorë

Fabrika e Kinës prodhoi pulovër 100% kashmiri për zonja CT20W018

Fabrika e Kinës prodhoi pulovër 100% kashmiri për zonja CT20W018
Kuptimi i detajeve

Produktet e veçuara

Kategoritë e produkteve

sigurimin e cilësisë

rreth nesh

Profili i kompanisë:

Wilson trading, e themeluar në vitin 2007, e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e produkteve të kashmirit. Ne kemi zinxhirin tonë të furnizimit me lëndë të parë, mulli tjerrëse dhe thurje, të cilat na japin përparësi unike për t'u ofruar klientëve tanë këto produkte luksoze me çmime më konkurruese.

Mëso më shumë